23 Eylül 2009 Çarşamba

Etamin seccademBen ortaokuldayken yani 12 yaşında işlemiştim bu seccadeyi. O zamanlar değişik elişleri yaptığımız bir dersimiz vardı okulda. Bir çok şeyi yapmayı bu sayede öğrenmiştim ben, örgü örmek, etamin işlemek, kilim, halı dokumak gibi. Annemde sonra onun arkasını astarlayıp, dikip, kenarlarını da oyalayıp benim çeyizime koymuş. Ben de şimdi kullanıyorum, çocukluğumun elemeğini :)4 yorum:

neduk dedi ki...

Seçtiğin desenden doğuştan zevkli olduğun çıkmış ortaya.Minik ellerine sağlık.Üstünde ettiğin duaları Allah kabul etsin.

Sibella dedi ki...

Çok teşekkür ederim Nedret aablacım güzel sözlerin için, sevgiler diliyorum :))

Adsız dedi ki...

Değerli blog dostlarım, Ekim ayı Eskileri Değerlendirme Etkinliği sizlerin de katkılarıyla benim blogumda yapılacaktır, mümkün olursa sizlerden bir ricam olacak, etkinlik fotoğraflarınızı photoshop yapılmamış orjinal halleriyle bana ulaştırabilirseniz çok sevinirim, ben gerekli düzenlemeleri ve blog linklerinizi üzerine yazacağım. Fotoğraflarınızı, başlığına blog adresinizle beraber mail aracılığıyla bana ulaştırabilirsiniz. Mail yoluyla ulaştırmada sorun yaşıyorsanız ayrıntılı fotoğraflarınızı blogunuza ekler ve bana haber verirseniz oradan da alabilirim.
Bana ulaşan çalışmalarınızı 10 ekimden sonra yayımlamaya başlayacağım
Etkinliğimiz isteyen herkesin katılımına açıktır, eski bir ürünü yenilemeniz ve haber vermeniz yeterli.
Katılan ve destek olan herkese Teşekkürlerimle...
iletişim adresim...♥♥♥ eylulbahcesi-hobi@hotmail.com ♥♥♥

knittedtoys dedi ki...

güzel bir çalışma olmuş güle güle kullanın

isme özel çocuk kitapları :
http://dombilikitap.blogspot.com